Bilgin Filtre

Kas yra parlay? Sporto lažybų pavyzdžiai „NY Post“

Jūs netgi galite susipainioti su spėlionėmis, patekti į visiškai skirtingus spėlionių kiekius ir visiškai skirtingas kojas, kol rasite mišinį, kuris, atrodo, gali laimėti, ir galimas išmokėjimas tikrai vertas grėsmės. Jei nenurodyta kitaip, bet kurį lažybą galite išvežti iš lentos „Sportsbook“ ir įdėti ją į „Parlay“. Tai gali reikšti įvairių sportinių užsiėmimų, vaizdo žaidimų ir lažybų mišinį.

Artėjančios progos

Tai yra parlesai su daugybe kojų, apie kurias jūs tiesiog skaito. Tačiau profesionalūs „Parlay“ lažybų nedažnai kelia ilgalaikius paramus – jie dirba ieškodami parlanų su mažėjančiais šansais, kurie, jų manymu, turi didelę galimybę išgirsti. Protingesnė technika galėtų būti kiekvienos lygos favoritas ir lažintis šiek tiek daugiau, nei mesti porą dolerių link „Longshot Underdog“ komandų, turinčių daug didesnius šansus. Kai tai apima lažybas, visiškai skirtingi sporto knygelės turi įvairių šansų dėl visų tipų lažybų. Visada protinga pirkti apvalius, ir bent jau taip protinga imtis veiksmų, kai dedate. Nors tai gali užtrukti daugiau minučių, o geriausi šansai gali pagerinti jūsų potencialią išmoką, taigi ilgainiui padidins jūsų pajamas.

  • Tačiau pradedantiesiems lažyboms yra nepaprastai sunku suprasti, kiek namų krašto dalis yra iškepta į procentus.
  • Tai leidžia patikrinti, ar „Sportsbook“ su jumis elgiasi gražiai, kai ji jums nurodo bendrą išmoką, į kurią, matyt, gali tikėtis, kad gausite.
  • Kadangi „Chiefs ML“ buvo vienintelis smūgis, bet kuris lažybininkas, kuris pastatė šį 100 USD lažybą.
  • Tikslas yra tas, kad kiekvienas individualus spėjimas yra padaugintas kartu, tai reiškia, kad paralo šansai ir galimas išmokėjimas gali būti daug didesnis nei tada, kai jūs nustatėte statymus atskirai.
  • Jei beisbolo darbuotojai yra silpni, kai mušamas, tačiau pradeda „tūzo“ MLB ąsotį, greičiausiai rutulinis klubas įveiks mėgstamą 11-9.
  • Teisingas/pernelyg prognozavimas ir atitinkamas spėjimas, pateiktas „Fanduel SportsBook“, vidutiniškai moka (-110) arba maždaug 9 USD už sėkmingą 10 USD lošimą.

Strategija ir „Parlay“ skaičiuoklė

„Parlay“ lažybų įdėjimas į aukščiausius sporto lažybų programas yra nesudėtinga. Jūs ketinate laimėti žymiai didesnę, nei būtų kiekvienas atskiras statymas, bet jūs gavote, kad laimėtumėte juos visus. Net praradę tik vieną koją, reikės mesti visą parlay. „Parlay“ gali būti beveik galvojama apie loteriją, yra didžiulis potencialas, kad būtų galima išmokėti didelę išmoką nedideliam akcijų paketui.

Kas yra parlay statymas

Kokios rinkos yra tinkamos „Parlay“+?

Niekada nematysite pašalinio asmens šansų 1250.Nulis, tačiau sukūrę daugialypį parlay, turėsite galimybę greitai pamatyti šansus į trigubas figūras ir aukščiau. Kiekvienas poilsis „Parlay“ turi papildomą reikšmę, nes jo galutinis rezultatas iškart daro įtaką bendrojo spėlionės sėkmei. Tai gali paversti keistą vaizdo žaidimų lentelę į „Bettor“ jausmų kalnelius, nes jie lemia tam tikrus GGBet Latvijai rezultatus keliose rungtynėse, kad išlaikytų savo „Parlay“ viltis gyvas. „Rowan“ yra patyręs sportinė veikla lažybų entuziastas, turintis ilgametę patirtį pramonėje. Šioje dalyje mes atskirsime tiesas nuo „Parlay“ lažybų mitų, pateikdami jums duomenis, kuriuos turėtumėte nuspręsti, ar tai jums tinkama lažybų strategija jums.

Ši didelės rizikos, aukšto lygio lažybų mada yra idealios sporto pasaulio jaudulio ieškantiems asmenims. Kai kurios bendros parlesų formos apima lygmenis, atsiskleidžiančias parlesus, pinigų linijos parlesus ir iš viso parlesus, kurie visi buvo paminėti aukščiau, ir mes vėliau pereisime į daugiau elementų vėliau. Paprastas NFL parlay pavyzdys būtų dviejų komandų pinigų linijos lažybų. Pasakykite, kad jūs tiesiog manote.

Yayım tarihi
Major olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir