• 0262 641 60 55-0541 344 41 55

  • info@bilginfiltre.com

  • Gebze / KOCAELİ / TÜRKİYE

Yağ Filtreleri

YAĞ FİLTRESİ, MOTORDAN GEÇEN VE BİRBİRİNE TEMAS EDEN PARÇALARIN YIPRANMA SÜRECİ SIRASINDA MEYDANA GELEN, YAĞA KARIŞAN MADDELERİ TUTAR.

BU FİLTRE KULLANILMAZ VE ZAMANINDA DEĞİŞTİRİLMEZSE KİRLİ YAĞ İÇERİSİNDE HAREKET EDEN PARÇALARIN HIZLI BİR ŞEKİLDE YIPRANMASINA SEBEP OLUP, DOĞRUDAN MOTORA ZARAR VEREBİLİR.


Yüksek Kalite Malzeme Kullanımı:

Kullandığımız malzemelerin tümü labaratuvar ortamında test edilmiştir. Bu şekilde hem filtre malzemesi, hem de valf, yay, muhafaza gibi diğer filtre parçaları, en zorlu kullanım koşullarında bile ihtiyaçları karşılar.

 

Sızdırma Yapmaz:

Yağ filtreleri; üretim sırasında sızdırmazlık testlerine tabi tutulur ve bu testler; son teknoloji ile otomatikleştirilmiş ölçüm makineleri tarafından yapılır. Yağ Filtrelerimizi satın alırken yağ sızdırmazlık özelliğine sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

 

İhtiyaca Uygun Hassas Vafler:

alfli spin-on yağ filtrelerinde kullanılan valflerin yapısı ve özellikleri; motor veya araç üreticisi tarafından belirtilen ihtiyaçların tümünü karşılamaktadır. Yağ Filtrelerinde kullanılan valfler; özel gereksinimleri dikkate alarak tasarlanır. Bu şekilde filtre; yağ sistemindeki görevini devamlı yerine getirir.

Whatsapp Destek

Üzeyir Çay

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?