Bilgin Filtre

PP Polipropilen Filtre Torbası

PP Polipropilen Filtre Torbası Üretimi

PP Polipropilen Filtre Torbası, düşük sıcaklıkta çalışan sektörler için tercih edilir. Sürekli olarak 90 derecede çalışabilir ve asit, alkali ve hidrolizlere karşı mükemmel dayanıklılık gösterirken, oksitlere karşı da iyi derecede mukavemet sağlar. Hidrofobik emprenye ve gaze işlemleriyle su ve yağ itici özellik kazandırılarak filtre sistemine gelen nemli ve/veya yağlı tozun torba yüzeyine tutunarak torbayı tıkaması önlenir. Ayrıca, filtre sisteminde bulunan patlaç valfler aracılığıyla torba yüzeyindeki tozlar, gaze işlemi sayesinde filtre sisteminin alt kısmında toplanır.

Bu özellikleriyle PP Polipropilen Filtre Torbası, endüstride verimli ve güvenilir bir filtreleme çözümü sunar. Bilgin Filtre olarak, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun filtre torbası seçimi ve diğer konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İçerik
Polyester
%100 100%
POLİPROPİLEN
525 g/m² ± %5
9.000 lt/dm²/saat (Dp:200 Pa)
2.0 mm
Boyuna: 110 kgf/5 cm - Enine: 140 kgf/5 cm
KALENDER VE GAZE İŞLEMİ
SÜREKLİ 90°C KURU SICAKLIK
Mükemmel
Mükemmel 100%
Mükemmel
Mükemmel 100%
Mükemmel
Mükemmel 100%
Zayıf
Zayıf 25%
İyi
İyi 75%

Özellikler

PP Polipropilen Filtre Torbaları, yüksek asidik ve bazik değerlere dayanıklıdır ve genellikle kimya endüstrisi, proses akışkanlarının filtrasyonu, gıda sektörü ve metal kaplama filtrasyon proseslerinde kullanılır. Bu torbaların özellikleri arasında mükemmel asit, alkali ve hidroliz mukavemeti bulunurken, sürekli olarak düşük sıcaklıklarda çalışabilirler. Bilgin Filtre olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun filtreleme çözümleri sunmak için özelleştirilmiş PP Polipropilen Filtre Torbaları sağlıyoruz.

Kullanılan Sektörler

Asidik ve bazik değerlerin yüksek olduğu fabrika ve atölyelerde PP Polipropilen Filtre Torbaları genellikle aşağıdaki sektörlerde kullanılır: kimya sanayii, proses akışkanlarının filtrasyonu, gıda sektörü ve metal kaplama filtrasyon prosesleri. Filtre torbası seçimi işletmenizin ihtiyaçlarına ve çalışma koşullarına göre yapılmalıdır. Detaylı bilgi ve doğru filtre torbası seçimi için uzman ve öncü olan Bilgin Filtre ile iletişime geçebilirsiniz.